Odesílání...

Létní sezóna
Zimní sezóna
Menu

Ubytování

Disponujeme ubytováním apartmánového typu. Jedná se o moderní dřevostavby a cihlové domy, které se nacházejí v těsné blízkosti sjezdovky a Areálu Kareš. Nedaleko našeho ubytování (cca 300m) se také nachází vlaková i autobusová zastávka.

Ubytování Kareš zajišťuje soukromí, pohodlí a hlavně ten správný prožitek horského prostředí. Splňujeme požadavky školních výletů a lyžařských kurzů. Naše služby také pokrývají očekávání náročnější klientely. Jedná se například o osobní dovoz kvalitního vína z naší vinotéky nebo o výhodnější ceny služeb našeho areálu v jeho letní i zimní sezóně.

Spolu s ubytováním je vám k dispozici zdarma náš minigolf či sportovní multifunkční hřiště. 
Ubytování, relax, sport a zábava, vše pod jednou střechou Ubytování Kareš. Rezervaci nebo informace o ubytování můžete získat na emailu ubytovanikares@email.cz.

Domácí mazlíčky akceptujeme na všech chatách. Prosíme o nahlášení rezervace pro domácího mazlíčka předem, poplatek činí 200kč za den a za mazlíčka.

Kontakt na ubytování: +420  603 893 713

Chata Adam

Kapacita 14 lůžek

Chata Tomáš

Kapacita 18 lůžek

Chata Jonáš

Pětilůžkové apartmány.

Chata Matyáš

Kapacita 10 lůžek

Zámecký domeček

Kapacita 34 lůžek

VIP BIKEPARK

Rezervujte si bikepark sami pro sebe za 3900Kč den. S možností stravování a ubytování. Více informací na telefonu 604 595 192