Odesílání...

Létní sezóna
Zimní sezóna
Menu

Jarní svátky plné zábavy ve Skiareálu Kareš!

Bikepark pro cyklistické nadšence

Pro milovníky horských kol jsme připravili naši perlu – Bikepark. Ať už jste začátečník nebo pokročilý biker, naše různorodé traily nabízí perfektní mix zábavy a výzvy. Trasy jsou pravidelně udržované a přizpůsobené pro bezpečnou a plynulou jízdu.

Rychlost a adrenalin na minikárách

Zapomeňte na chvíli na klidné jarní dny a přidejte trochu adrenalinu na naší minikárové dráze. Vyzvěte přátele nebo rodinu na závod a užijte si nezapomenutelný zážitek plný zábavy.

Slackline pro rovnováhu a zábavu

Chcete si vyzkoušet něco méně tradiční? Naše slackline vás nejen zabaví, ale i prověří vaši rovnováhu a koordinaci. Tato aktivita je skvělá jak pro děti, tak pro dospělé a poskytuje skvělou příležitost k zlepšení fyzické kondice při zábavě.

Neomezená zábava na dětském hřišti

Pro naše nejmenší návštěvníky je připraveno dětské hřiště, kde mohou bezpečně lézt, sklouznout a bavit se pod dohledem rodičů. Dětské hřiště je navrženo tak, aby poskytovalo zábavu a zároveň stimulovalo motorický vývoj dětí.

Minigolf a sportovní hřiště zdarma pro ubytované

Každý host ubytovaný v našem areálu má neomezený přístup k minigolfu a multifunkčnímu sportovnímu hřišti. Strávíte tak příjemné chvíle hrajíc zábavné hry a užijete si aktivní odpočinek ve skvělé společnosti.

I mazlíčci jsou u nás vítáni

V Skiareálu Kareš myslíme i na vaše čtyřnohé přátele. Váš mazlíček je u nás vítán s poplatkem 200 Kč za den, avšak prosíme o jeho předchozí ohlášení, aby bylo možné zajistit pro všechny hosty pohodlný pobyt.

Přijeďte oslavit jarní svátky v Skiareálu Kareš, kde na vás čeká nejen relaxace, ale i nekonečné možnosti zábavy a aktivního odpočinku. Užijte si jaro naplno a rezervujte pobyt u nás zde!

Fotogalerie

VIP BIKEPARK

Rezervujte si bikepark sami pro sebe za 3900Kč den. S možností stravování a ubytování. Více informací na telefonu 604 595 192