Odesílání...

Létní sezóna
Zimní sezóna
Menu

Kam na výlet v okolí Koutů nad Desnou

Pokud hledáte relaxaci a odpočinek při návštěvě Koutů nad Desnou, určitě byste neměli vynechat Termální park ve Velkých Losinách. Tento moderní komplex nabízí širokou škálu aktivit a služeb, které uspokojí jak jednotlivce, tak rodiny s dětmi.

Co můžete zažít v Termálním parku Velké Losiny

  • Termální bazény Termální park disponuje devíti bazény, z nichž některé jsou venkovní a některé vnitřní. Všechny bazény jsou napouštěny přírodní termální vodou, která má blahodárné účinky na zdraví. K dispozici jsou také různé vodní atrakce, které ocení zejména děti​​.

  • Sauny a wellness Pro milovníky saunování je připravena široká nabídka saun, včetně finské, parní, solné a aromatické sauny. K dispozici je také ledová komora a dvě relaxační tepidária. Tyto služby pomáhají nejen k uvolnění svalů, ale i k celkové regeneraci těla​.

  • Masáže a relaxační procedury Termální park nabízí různé druhy masáží, včetně sportovních, energetických a exotických masáží. Tyto procedury jsou ideální pro všechny, kdo hledají způsob, jak se zbavit stresu a napětí​​.

  • Aktivity pro děti Pro nejmenší návštěvníky je připraven dětský koutek a venkovní hřiště. Během letní sezóny jsou navíc organizovány animační programy, které děti zabaví a umožní rodičům chvíli odpočinku​.

  • Stravování V areálu termálního parku najdete vnitřní samoobslužnou restauraci a rychlé letní venkovní občerstvení, kde si můžete dopřát občerstvení mezi jednotlivými aktivitami​​.

  • Cvičení v bazénu Pro ty, kdo chtějí spojit relaxaci s fyzickou aktivitou, je k dispozici cvičení v bazénu zaměřené na posílení zad a celkovou kondici. Skupinové cvičení v termální vodě je šetrné k tělu a zároveň velmi účinné​​.

 

Termální park Velké Losiny je otevřen celoročně a nabízí bezbariérový přístup, což z něj činí ideální destinaci pro návštěvníky všech věkových kategorií a fyzických schopností. Navíc park získal několik ocenění, například "Nejlepší místo pro letní dovolenou u vody 2019" a "Nejlepší rekreační zařízení 2017"​.

Pro více informací a aktuální nabídku navštivte oficiální stránky Termální park Velké Losiny.

Fotogalerie

VIP BIKEPARK

Rezervujte si bikepark sami pro sebe za 3900Kč den. S možností stravování a ubytování. Více informací na telefonu 604 595 192