Odesílání...

Létní sezóna
Zimní sezóna
Menu

Pěší Turistika a Horské Kolo

Pokud hledáte ideální destinaci pro aktivní dovolenou v srdci přírody, neváhejte a navštivte Kouty nad Desnou! Naše okolí v Jeseníkách nabízí nespočet možností pro milovníky pěší turistiky a horské cyklistiky. Přečtěte si, co vás čeká, a naplánujte si nezapomenutelný pobyt plný dobrodružství.

Pěší Turistika v Jeseníkách

Jeseníky jsou rájem pro turisty, kteří milují procházky po horách. Kouty nad Desnou jsou ideálním výchozím bodem pro řadu tras, které vás zavedou k nejkrásnějším místům v regionu.

  • Výlet na Praděd: Nejvyšší hora Moravy s nadmořskou výškou 1 491 metrů nabízí úchvatné výhledy. Trasa je vhodná pro středně pokročilé turisty a odměnou vám bude panoramatický výhled na okolní krajinu.
  • Rejvíz: Tato přírodní rezervace je známá svými rašeliništi a jezírky.
  • Procházka kolem Desné: Krásná procházka, která je ideální pro všechny věkové skupiny a fyzické zdatnosti.

Horské Kolo v Jeseníkách

Pro milovníky cyklistiky jsou Kouty nad Desnou skvělou volbou. Nabízíme rozmanité trasy pro horská kola, které uspokojí jak začátečníky, tak zkušené jezdce.

  • Bikepark Kouty: Moderní bikepark s několika trasami různé obtížnosti. Ideální pro ty, kteří chtějí zažít adrenalin na kole.
  • Rychlebské stezky: Legendární cyklotrasy pro náročné jezdce. Rychlebské stezky nabízejí technické úseky i nádherné přírodní scenérie.
  • Kolem přehrady Dlouhé stráně: Okružní trasa kolem jedné z největších přečerpávacích vodních elektráren v Evropě. Skvělý výlet s nádhernými výhledy.

Ubytování a Služby

Pro váš komfortní pobyt nabízíme širokou škálu ubytovacích možností. Po dni plném aktivit si můžete odpočinout ve wellness centru v pod Zálesí nebo ochutnat místní speciality v restauracích.

Závěr

Kouty nad Desnou jsou ideálním místem pro všechny, kteří chtějí aktivně trávit svůj volný čas v nádherné přírodě Jeseníků. Ať už preferujete pěší turistiku nebo horskou cyklistiku, u nás najdete vše, co potřebujete pro nezapomenutelnou dovolenou.

Naplánujte si svůj pobyt již dnes a zažijte Jeseníky v jejich plné kráse

Fotogalerie

VIP BIKEPARK

Rezervujte si bikepark sami pro sebe za 3900Kč den. S možností stravování a ubytování. Více informací na telefonu 604 595 192