Odesílání...

Létní sezóna
Zimní sezóna
Menu

Přichází sezóna adrenalinu

Letošní jaro přináší cyklistům výjimečnou příležitost! S nadcházejícím slunečným počasím, které je jako stvořené pro cyklistické dobrodružství, bikepark u Skiareálu Kareš otevírá své brány mimořádně již tuto středu, 8. května 2024. Ať už jste začátečník nebo pokročilý biker, přijďte si užít nezapomenutelný zážitek na našich atraktivních trasách: Shreda, Hrabanka, DH a DoubleTrouble. Bikepark bude otevřen do neděle 12. května, každý den od 10:00 do 17:00, takže máte spoustu času na to, abyste si užili jízdu na plno.

Co Vás čeká v bikeparku Kares?

Můžete využít 4 různé trasy kterými jsou Shreda, DoubleTrouble, Hrabanka a DH. Tyto trasy jsou rozmanité a jsou vhodné jak pro začátečníky tak pro zkušenější bajkeri, kteří mají rádi adrenalin!

Proč vyrazit právě teď?

Jaro je ideální čas pro start do nové sezóny – teploty jsou příjemné, příroda se probouzí a vy můžete být u toho! Užijte si jarní slunce a čerstvý vzduch na kole, zatímco si protahujete svaly a zapomínáte na zimní období.

Nenechte si ujít možnost vyzkoušet naše trasy již od této středy! Bikepark u Kareše je místo, kde každý najde svou oblíbenou trasu a zároveň vyzkouší něco nového. Nezáleží na tom, jestli přijedete sami, s přáteli nebo s rodinou, zážitek na kole v bikeparku Kares je skvělým způsobem, jak si užít aktivní odpočinek.

Pro více informací o trasech, pronájmu vybavení a dalších službách které nabízíme navštivte naši webovou stránku nebo nás kontaktujte na e-mailu níže. Těšíme se na vás v bikeparku Kareš, kde společně odstartujeme novou cyklistickou sezónu plnou adrenalinu a zábavy!

ubytovanikares@email.cz

Tel: +420 603 893 713

Fotogalerie

VIP BIKEPARK

Rezervujte si bikepark sami pro sebe za 3900Kč den. S možností stravování a ubytování. Více informací na telefonu 604 595 192