Odesílání...

Létní sezóna
Zimní sezóna
Menu

Prodloužení otevírací doby v letním období ve Ski Areálu Kařes

Co u nás najdete v létě?

1. Bikepark

Milovníci adrenalinu si přijdou na své v našem bikeparku, který nabízí různé trasy a překážky pro začátečníky i pokročilé jezdce. Využijte naše pečlivě připravené trasy a užijte si jízdu na horském kole v krásném prostředí.

2. Minikáry

Pro všechny, kteří mají rádi rychlost a zábavu, máme připravené minikáry. Užijte si jízdu na speciální trati a zažijte adrenalinovou zábavu s rodinou nebo přáteli.

3. Slackline

Pro ty, kteří rádi zkouší nové výzvy, nabízíme slackline – balanční aktivity na laně. Vyzkoušejte si svou rovnováhu a koordinaci na našem slackline parku, který je vhodný pro začátečníky i pokročilé.

4. Turistické trasy a cyklostezky

Naše areál je ideální pro pěší turistiku a cyklistiku. Nabízíme dobře značené turistické trasy a cyklostezky, které vás provedou nejkrásnějšími kouty našeho areálu a okolní přírody. Užijte si procházky a jízdy v přírodě a objevujte nové výhledy.

5. Dětské hřiště a zábavné aktivity

Pro naše nejmenší návštěvníky máme dětské hřiště plné zábavných atrakcí a her. Děti si mohou hrát na skluzavkách, houpačkách a dalších prvcích, zatímco rodiče si mohou odpočinout v blízkosti.

6. Občerstvení 

Po dni plném aktivit si můžete odpočinout a doplnit energii v našem občerstvení. Nabízíme široký výběr teplých i studených jídel a nápojů, které vám dodají energii na další dobrodružství.

 

V případě, že byste rádi navštívili Ski Areál Kařes mimo standardní otevírací dobu, neváhejte nás kontaktovat na telefonním čísle 604 595 192. 

Fotogalerie

VIP BIKEPARK

Rezervujte si bikepark sami pro sebe za 3900Kč den. S možností stravování a ubytování. Více informací na telefonu 604 595 192