Odesílání...

Létní sezóna
Zimní sezóna
Menu

Rybník Kocián

Úvod

Rybník Kocián, nacházející se v obci Loučná nad Desnou, je jedním z nejoblíbenějších míst pro milovníky přírody, rybaření a relaxace. Tento krásný rybník nabízí nejen přírodní scenérie, ale také mnoho možností pro aktivní odpočinek.

Historie a Poloha

Rybník Kocián je strategicky umístěn v srdci Loučné nad Desnou, což ho činí snadno dostupným pro návštěvníky z blízkého i vzdáleného okolí. Historie tohoto rybníka sahá do minulosti, kdy sloužil jako zásobárna vody a rybolovný revír pro místní obyvatele.

Rybářská Bašta

Jednou z hlavních atrakcí rybníka Kocián je Rybářská bašta. Toto zařízení nabízí ideální zázemí pro rybáře, kteří si zde mohou zapůjčit rybářské vybavení a zakoupit potřebné návnady. Rybářská bašta je také skvělým místem pro odpočinek a občerstvení po dlouhém dni stráveném u vody.

Aktivity a Zábava

Rybník Kocián není jen o rybaření. Okolí rybníka nabízí také krásné procházky a cyklistické trasy, které jsou vhodné pro rodiny s dětmi i jednotlivce hledající klid a pohodu. Pro rodiny s dětmi je zde rozsáhlé dětské hřiště, které poskytuje bezpečné a zábavné prostředí pro nejmenší. Navíc si návštěvníci mohou zahrát minigolf, což přidává další prvek zábavy pro všechny věkové skupiny.

Ubytování v Blízkosti

Pokud hledáte ubytování v blízkosti rybníka Kocián, náš web skiarealkares.cz nabízí širokou škálu možností. 

Závěr

Rybník Kocián v Loučné nad Desnou je ideálním místem pro všechny, kteří hledají spojení s přírodou, klid a možnost aktivního odpočinku. Ať už jste vášnivý rybář, milovník procházek nebo rodina s dětmi, Rybník Kocián vám nabídne nezapomenutelné zážitky.

Fotogalerie

VIP BIKEPARK

Rezervujte si bikepark sami pro sebe za 3900Kč den. S možností stravování a ubytování. Více informací na telefonu 604 595 192